DOMINEERIV VÄRV. MUST

DOMINEERIV VÄRV. MUST

Autor: Koidu Ferreira

Kirjastus: KOITEV

Kategooria: Noortele
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
22.95€
Hetkel pole saadaval
Apollo
23.95€ / 22.75€
Osta
Kui oled valmis sukelduma põnevusse, mis haarab sind juba esimestest lehekülgedest, siis Koidu Ferreira teos "Domineeriv värv. Must" on just see, mida otsid. See on lugu Cordeviast, kes pärast paralleelmaailmast naasmist seisab silmitsi uute väljakutsetega. Tema veres voolab endiselt salapärane Clay mürk, mis ähvardab tema tervist. Lisaks on Cordevia ristteel, kus ta peab vastama Bevise nõudmisele lapse järele ning silmitsi seisma tumedate saladustega, mis on seni varjul olnud.

Peategelase ümber keerlevad sündmused muutuvad veelgi keerukamaks, kui selgub, et naabruses asuvat baasi hävitanud teepiad on seadnud oma sihikule Nancy baasi. Need kavalad olendid, kes suudavad end erinevateks loomadeks muuta, on inimestele suureks ohuks. Cordevia ja tema kaaslased peavad leidma viisi, kuidas pääseda nende eest, kes on võimelised neid igal sammul jälitama.

Ent oht ei varitse ainult väljaspool – Cordevia peab silmitsi seisma ka sisemiste deemonitega. Kui Clay suudab ründajate plaanid nurjata, tekib uus oht Larry näol, kes ihkab kättemaksu. Liisiametsa häving toob kaasa pöördumatud muutused ja Cordevia leiab end keerulisest olukorrast, kus iga valik võib viia kas ahvatluste või ohutuse poole.

"Domineeriv värv. Must" on Koidu Ferreira noortesarja teine raamat, millele eelnes "Domineeriv värv. Tumepunane". Esimene osa pälvis tunnustust, olles nomineeritud Tartu Lapsepõlve kirjandusauhinnale 2018. aastal. Autor, kes on sündinud Eestis ja elab nüüd Prantsusmaal, toob lugejateni kaasahaarava ja dünaamilise loo, mis testib peategelase piire ja paneb proovile tema otsustusvõime.

Kas Cordevia suudab võidelda oma territooriumi eest ja lõpetada Clay ohtlikud mängud? Kas ta leiab tee tagasi oma pojani, hoolimata kõigist takistustest ja mereelukatest, kes varitsevad linna tänavatel? Avasta "Domineeriv värv. Must" ja saa osa Cordevia pingelisest teekonnast, mis ei jäta kedagi külmaks.