DŽUNGEL. KLEEPUVAD MOSAIIGID

DŽUNGEL. KLEEPUVAD MOSAIIGID

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis seikluseks džungli sügavustes? "Džungel. Kleebitavad mosaiigid" on raamat, mis viib sinu lapse mängulisele avastusretkele, kus pusled ja kleepsud toovad iga lehekülje elule. See raamat on suurepärane kaaslane igale uudishimulikule ja aktiivsele lapsele, kes naudib oma kätega loomist ja uute oskuste omandamist.

Kujutlusvõime ja loovus saavad tiivad, kui sinu laps asub paigutama 24 kleepsust, mis moodustavad vahvaid loomapilte. Iga kleepsupusle on nagu väike mõistatus, mis ootab lahendamist, ja pakub rõõmu nii väiksematele kui ka suurematele lastele. See raamat ei ole mitte ainult lõbus, vaid ka arendav – see aitab parandada peenmotoorikat, ruumilist mõtlemist ja keskendumisvõimet.

"Džungel. Kleebitavad mosaiigid" on justkui pilet põnevale safari-reisile läbi džungli, kus iga nurk peidab endas uusi avastusi. See on raamat, mis kutsub sind kaasa mõtlema ja looma, andes vabaduse kujundada oma džungliseiklus just selliseks, nagu sina seda soovid.

Kui sinu laps armastab puslesid, joonistamist ja kleepsudega mängimist, siis on see raamat talle kindlasti meelepärane. "Džungel. Kleebitavad mosaiigid" on ideaalne vahend, et arendada lapse loomingulisust ja pakkuda talle tunde rõõmu ning meelelahutust. See on raamat, mis ei lase igavusel ligi pääseda ja mis võib saada sinu lapse uueks lemmikuks.