ED SHEERAN. MAAILMA MENUKAIMA POPSTAARI LUGU

ED SHEERAN. MAAILMA MENUKAIMA POPSTAARI LUGU

Autor: Sean Smith

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Muusika
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas ühest koolipoisist võib saada globaalne muusikasensatsioon? "Ed Sheeran: Maailma Menukaima Popstaari Lugu" on südantsoojendav ja inspireeriv teekond, mida on kirjeldanud tunnustatud autor Sean Smith. See raamat viib teid läbi Ed Sheerani elu, alates tema tagasihoidlikest algustest kuni tippu jõudmiseni.

Kujutage ette 13-aastast noormeest, kes mängib kitarri kooli rokkbändis ja unistab suurelt. Ed Sheeran ei pruukinud olla viisipidaja ega teadnud laulukirjutamisest suurt midagi, kuid see ei takistanud teda unistamast. Juba aasta pärast seda salvestas ta oma magamistoas oma esimese albumi, astudes sellega esimese sammu oma unistuste poole.

Sean Smith toob teieni loo sellest, kuidas Edi toetasid tema vanemad, kes uskusid tema unistustesse, ja sõbrad ning mentorid, kes julgustasid teda. Raamat ei jäta tähelepanuta ka raskusi ja tagasilööke, mida Ed pidi ületama. Kõik muutus, kui õnn pöördus tema poole tänu Elton Johni mänedžerifirmale, plaadilepingule ja ühele erilisele laulule.

Ed Sheerani lugu on ka üks sisekaemus – kuidas introvertne noormees leidis oma tee tohutu kuulsuse ja tähelepanu keskele ning kuidas ta on sellega toime tulnud. Tänaseks on ta maailma üks edukamaid sooloartiste, kelle lood puudutavad miljoneid südameid üle kogu maailma.

Kui olete muusikaarmastaja või lihtsalt otsite inspiratsiooni, siis "Ed Sheeran: Maailma Menukaima Popstaari Lugu" on teie jaoks. See on lugu visadusest, kirglikust püüdlusest ja unistuste täitumisest, mis on kirjutatud nii, et iga lugeja leiab sealt midagi, mis kõnetab just teda.