Edasi. Filmiraamat

Edasi. Filmiraamat

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Muinasjutud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.50€
Osta
Apollo
6.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma seiklusse, mis viib sind läbi maagilise maailma, kus tehnoloogia on igapäevaelu lahutamatu osa? "Edasi. Filmiraamat", mis põhineb Disney samanimelisel animafilmil, kutsub sind kaasa elama haldjate vendade Iani ja Barley Kergjalga uskumatule teekonnale.

Ian ja Barley on kaks haldjapoissi, kes asuvad otsima vastust küsimusele, kas tänapäeva tehnikast tulvil maailmas on veel ruumi vanadele legendidele ja maagiale. Nende missiooniks on midagi sügavalt isiklikku – nad soovivad taasühineda oma kadunud isaga, kellest jäid ilma liiga noorelt.

Selle südantsoojendava loo lehekülgedel kohtud sa kireva galerii tegelastega – nii sõprade kui ka vaenlastega, kes kõik on pärit müütide ja legendide rikkalikust varasalvest. Raamat viib sind kaasa põnevatele seiklustele, kus vennad peavad ületama takistusi ja lahendama mõistatusi, et jõuda oma eesmärgini.

Kui armastad lugusid, mis on täis fantaasiat, perekondlikke sidemeid ja eneseavastamist, siis "Edasi. Filmiraamat" on just sinule. See on lugu, mis tuletab meelde, et isegi kõige kaasaegsemas maailmas võib peituda killuke maagiat, ootamas, et keegi selle üles leiaks. Kas oled valmis avastama seda koos Ian ja Barleyga?