Edasi, Rafa!

Edasi, Rafa!

Autor: Alejandro Ciriza

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Sport
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
23.99€
Osta
Rafael Nadali nimi on tuttav isegi neile, kes tennist igapäevaselt ei jälgi. Hispaania tennisisti peetakse üheks kõigi aegade parimaks mängijaks ning saviliivaväljakute tõeliseks kuningaks. Raamatus "Edasi, Rafa!" autor Alejandro Ciriza avab mitmekülgselt, kuidas häbelikust Mallorca poisist sai maailma tippmängija.

Raamat pakub sügavat ülevaadet Nadali võitudest ja auhindadest, kuid ka tema tahtejõust, järjekindlusest ja oskusest kuulata teisi. See on lugu inimesest, kes elab päev korraga ja liigub alati edasi, hoolimata kaotustest ja takistustest.

Ciriza on raamatu koostamisel tuginenud suuresti Nadali enda, tema pere, sõprade, rivaalide ning spordiekspertide mõtetele ja kogemustele. "Kõige olulisem on olla hea inimene," ütleb Nadal ise, rõhutades väärtusi, mis on teda kogu karjääri jooksul saatnud.

"Edasi, Rafa!" on inspireeriv lugemine kõigile, kes soovivad mõista, mis teeb ühe sportlase tõeliselt suureks. See raamat ei ole ainult tennisehuvilistele, vaid kõigile, kes hindavad sihikindlust, töökust ja inimlikke väärtusi.