EDASI. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

EDASI. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
1.99€
Osta
Kas oled valmis seiklusteks, mis viivad sind fantaasiamaailma südamesse? "EDASI. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA" viib sind koos Disney loodud haldjavendade, Ian ja Barley Lightfoot'iga, nende maagilisele teekonnale. See raamat ei ole ainult värvimiseks – see on ka sinu võimalus olla osa nende loost, lisades kleepsud ja tuues seeläbi stseenid ellu.

Kui sulle meeldib kunst ja loovus, siis see värvimisraamat pakub sulle tunde lõbu ja rahulolu. Sa saad valida, milliseid värve kasutada, et muuta haldjavendade maailm veelgi erksamaks ja isikupärasemaks. Kleepsude lisamine annab veel ühe kihi interaktiivsust, mis muudab iga lehekülje ainulaadseks.

"EDASI. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA" on suurepärane viis lasta oma kujutlusvõimel lennata ja veeta aega koos pere noorimate liikmetega. See on ideaalne kingitus igale Disney fännile või lihtsalt neile, kes armastavad värvida ja kaunistada. Võta hetk enda jaoks või jagage seda lõbu koos sõprade ja perega. Ära lase sellel võimalusel mööda minna – avasta, kui põnev võib olla värvide ja kleepsude maailm!