Eelkooli mata. Tegevusraamat

Eelkooli mata. Tegevusraamat

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.50€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Hetkel pole saadaval
Kas otsid viisi, kuidas oma väikesele põnnile matemaatika maailma tutvustada? "Eelkooli mata. Tegevusraamat" on just see, mida vajad. See töövihik on loodud spetsiaalselt eelkooliealistele lastele, et pakkuda neile põnevat ja mängulist viisi matemaatika baasteadmiste omandamiseks.

Sinu laps saab selles raamatus tuttavaks numbrite ja kujunditega, õpib ära esmased matemaatilised mõisted ja harjutab käelist osavust, mis on oluline osa kooliks ettevalmistumisel. Raamat on täis harivaid tegevusi, mis on kujundatud nii, et need arendavad lapse tähelepanu ja loogikat, muutes õppimise lõbusaks ja kaasahaaravaks.

Läbi lihtsate geomeetriliste kujundite omaduste tutvustamise, hulkade loendamise ja esemete kokku sobitamise, pakub "Eelkooli mata. Tegevusraamat" su lapsele kindla aluse matemaatika maailmas orienteerumiseks. See on suurepärane vahend, mis aitab luua positiivse suhtumise numbritesse ja arvutamisse juba maast madalast.

Kasuta võimalust ja toeta oma lapse arengut selle kaasakiskuva ja hariva töövihikuga, mis on loodud just eelkooliealiste vajadusi silmas pidades.