EESMÄRGIST JUHITUD ELU

EESMÄRGIST JUHITUD ELU

Autor: Rick Warren

Kategooria: Kristlus
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
20.95€
Hetkel pole saadaval
Apollo
22.95€ / 21.80€
Osta
Kas otsid sügavamat tähendust oma igapäevaelule? Rick Warreni "Eesmärgist juhitud elu" võib olla just see raamat, mida vajad. See pole lihtsalt raamat – see on teejuht, mis aitab sul avastada oma elu tõelist eesmärki, lähtudes mitte mööduvatest kultuurilistest trendidest, vaid igavestest väärtustest, mida pakub kristlik usk.

Rick Warren küsib sinult: "Miks ma siin olen?" See on küsimus, mis on kõlanud inimkonna südames läbi aegade. Warren ei paku lihtsaid vastuseid, vaid juhatab sind läbi mõtestatud ja sügava eneseanalüüsi, mis põhineb kristlikel põhimõtetel. Tema sõnum on lihtne, kuid võimas – sinu elu on oluline ja sellel on eesmärk, mille on määranud Jumal.

See raamat ei ole pelgalt teoreetiline arutelu. See on praktiline käsiraamat, mis on aidanud miljoneid inimesi üle kogu maailma – 30 miljonit müüdud eksemplari kõneleb enda eest. Inimesed on leidnud sellest lohutust ja suunda, kuidas oma elu rikkamalt ja täisväärtuslikumalt elada.

Kui tunned, et oled ristteel või lihtsalt uudishimulik, kuidas oma elu eesmärgipärasemalt elada, võib "Eesmärgist juhitud elu" pakkuda sulle vajalikku inspiratsiooni ja juhiseid. Avasta, kuidas elada elu, mis on kooskõlas sinu sügavaimate veendumuste ja kutsumusega.