EESTI ARSTIDE NÕUANDEID KODUSEKS RAVIKS COVID-19 PÕDEVATELE PATSIENTIDELE

EESTI ARSTIDE NÕUANDEID KODUSEKS RAVIKS COVID-19 PÕDEVATELE PATSIENTIDELE

Autor: Naatan Haamer,Piret Rospu,Argo Lätt,Toomas Toomsoo

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Käsiraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
Kui oled kodus COVID-19 viirusega võitlemas ja otsid usaldusväärset nõu, kuidas end ise aidata, siis "Eesti arstide nõuanded koduseks raviks COVID-19 põdevatele patsientidele" on just see, mida vajad. See raamat on koostöö tulemus nelja Eesti tervishoiueksperdi vahel: perearstid Piret Rospu ja Argo Lätt, neuroloog Toomas Toomsoo ning kriisipsühholoog Naatan Haamer.

Raamat pakub Sulle põhjalikku teavet COVID-19 haiguse kulgemise, eneseabivõtete ja haigusest taastumise kohta. Autorid selgitavad, millal on oluline haiglasse pöörduda ja kuidas saad oma immuunsüsteemi tugevdada. Lisaks annavad nad nõu, kuidas toime tulla maitse- ja lõhnataju kaotuse ning vaimse kurnatusega, mis võivad haigusega kaasneda.

Eriti väärtuslikuks teeb raamatu see, et lisaks ekspertide soovitustele jagavad oma isiklikke lugusid kolm inimest, kelle kogemused haigusega on olnud erinevad. Nende lood aitavad Sul mõista, et iga haigusjuht on unikaalne ja annavad lootust ning jõudu haigusest ülesaamiseks.

Raamat on suurepärane abimees nii haigetele kui ka nende lähedastele, aidates mõista haiguse olemust ja leida vastuseid levinud küsimustele. Samuti on see väärtuslik ressurss perearstidele, kuna vähendab vajadust igale patsiendile eraldi kõike selgitada.

Kui tunned, et vajad kindlat ja asjatundlikku juhendit, kuidas kodus COVID-19-ga toime tulla, siis see raamat on Sinu jaoks. See on praktiline teejuht, mis aitab Sul haigusest terveneda ja jälle täisväärtuslikku elu nautida.