EESTI GEOGRAAFILISED MANDALAD. VÄRVIRAAMAT

EESTI GEOGRAAFILISED MANDALAD. VÄRVIRAAMAT

Kirjastus: REGIO

Kategooria: Tegevus- ja värviraamatud
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas Eesti kaunid maastikud paberile püüda? "Eesti Geograafilised Mandalad. Värviraamat" on teie võimalus avastada Eestimaa geograafilist ilu läbi värvide ja vormide. See raamat on loodud just teile, et pakkuda võimalust sukelduda kaardikunsti maailma ja tuua esile teie sisemine kunstnik.

Kujutage ette, et teie ees on Tallinna ajaloolise vanalinna keerukad tänavamustrid, Tartu Supilinna armsad kodud, Narva-Jõesuu rannajoone lainetus või Kudruküla ainulaadsed asulaplaanid. See raamat toob teieni Eesti looduse ja inimeste poolt kujundatud maastikud, mida iseloomustavad nii Haanja kõrgustiku järskudel nõlvadel kui ka Vooremaa pehmetel küngastel leiduvad mustrid.

Värvimine on loominguline tegevus, mis võimaldab teil maailma näha uues valguses. Miks mitte kujutada merd kuldse või rohtu lillana? "Eesti Geograafilised Mandalad. Värviraamat" julgustab teid katsetama ja avastama oma värvitaju piire, pakkudes samal ajal lõõgastavat ja rahustavat tegevust.

Iga lehekülg on kui uus seiklus – võtke pliiatsid või vildikad ja andke Eestimaa maastikele uus elu. See raamat ei ole ainult värvimiseks, vaid ka õppimiseks ja avastamiseks, pakkudes teile võimalust süveneda Eesti geograafilise mitmekesisuse imedesse.

Võtke hetk iseendale, laske oma kujutlusvõimel lennata ja looge midagi tõeliselt ainulaadset. "Eesti Geograafilised Mandalad. Värviraamat" ootab teid, et avastaksite Eestimaa ilu läbi oma värvide ja visiooni.