EESTI-HIINA PÕHISÕNAVARA SÕNASTIK

EESTI-HIINA PÕHISÕNAVARA SÕNASTIK

Kategooria: Teised keeled
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.49€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kas oled huvitatud eesti ja hiina keele õppimisest? "Eesti-Hiina Põhisõnavara Sõnastik" on hindamatu ressurss, mis pakub üle 5000 hoolikalt valitud eesti sõna, millele on lisatud nende hiina keelsed vasted. See sõnastik on loodud selleks, et toetada hiina keelt kõnelevaid inimesi, kes soovivad eesti keelt omandada, olgu nad siis keeleõppes algajad või juba kogemustega keelekasutajad.

Autor on teinud suurepärast tööd, et muuta eesti keele õppimine hiinlastele ligipääsetavamaks ja arusaadavamaks. Iga sõna on esitatud selges ja lihtsas keeles, et tagada parem mõistmine ja õige kasutus nii kõnes kui ka kirjas. See sõnastik on suurepärane abivahend ka neile, kes on huvitatud hiina keele tõlkimisest eesti keelde, pakkudes täpseid ja usaldusväärseid tõlkeid.

Eesti ja hiina keele vahelise silla loomine pole kunagi olnud lihtsam. "Eesti-Hiina Põhisõnavara Sõnastik" on just see tööriist, mida vajad, et rikastada oma keeleoskust ja suhelda enesekindlalt mõlemas keeles. Kasuta seda sõnastikku, et avardada oma sõnavara, parandada keelelist täpsust ja astuda samm lähemale kakskeelsusele.