EESTI KEELE GRAMMATIKA PÕHIREEGLID

EESTI KEELE GRAMMATIKA PÕHIREEGLID

Autor: Sirje Rammo,Maarika Teral

Kirjastus: ATLEX

Kategooria: Eesti keel
2006 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Kui oled pühendunud eesti keele õppimisele või soovid lihtsalt oma grammatikateadmisi värskendada, võib just "Eesti keele grammatika põhireeglid" olla see, mida vajad. Sirje Rammo ja Maarika Teral on loonud hädavajaliku abimehe, mis on suunatud eelkõige vene keelt emakeelena rääkivatele inimestele, kuid on kasulik igaühele, kes soovib eesti keele saladustesse süüvida.

See käepärane voldik on justkui teejuht eesti keele grammatika džunglis – erksavärvilised peatükid aitavad Sul kiiresti leida teemasid, mis vajavad tähelepanu või kordamist. Struktureeritud tabelid ja praktilised näited muudavad keerulised reeglid arusaadavaks ning kergesti meeldejäävaks.

Kas oled algaja, kes teeb esimesi samme eesti keele õppimisel, või oled juba kogenud keelekasutaja, kes valmistub riigieksamiks või tahab lihtsalt oma oskusi lihvida? "Eesti keele grammatika põhireeglid" on loodud selleks, et toetada Sind igal sammul. Üliõpilastele ja iseseisvalt õppijatele pakub see voldik võimalust oma teadmisi süstemaatiliselt laiendada ja kinnistada.

Sirje Rammo ja Maarika Terali koostatud materjal on tõeline varasalv, mis aitab Sul eesti keele grammatika keerdkäikudes kindlalt orienteeruda. Pane oma keeleoskus proovile ja avasta, kui nauditav võib olla eesti keele õppimine!