EESTI KEELE TÖÖVIHIK B1, B2

EESTI KEELE TÖÖVIHIK B1, B2

Autor: Mare Kitsnik

Kirjastus: KITSNIK MARE FIE

Kategooria: Eesti keel
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Hetkel pole saadaval
Kui oled pühendunud eesti keele õppijana jõudnud B1 või B2 tasemele, siis Mare Kitsniku koostatud "Eesti keele töövihik B1, B2" on just see, mida vajad, et oma oskusi veelgi lihvida. See töövihik on loodud sinu keeleoskuse edendamiseks, pakkudes sulle laia valikut harjutusi, mis aitavad sul keelt paremini mõista ja kasutada.

Töövihikusse on koondatud praktilised ülesanded, mis on suunatud nii sõnavara laiendamisele kui ka grammatika süvendatud mõistmisele. Grammatikatabelid aitavad sul keerulisemaid keelereegleid selgemalt hoomata, samal ajal kui eesti-vene sõnastik on suurepärane abimees neile, kes soovivad kiiresti leida tõlkeid ja selgitusi.

Lisaks töövihikule on Mare Kitsnik välja andnud ka õpiku ja CD kuulamistekstidega, mis on ideaalsed vahendid keeleõppe mitmekesistamiseks. Õpetajaraamat on samuti saadaval, et toetada õpetajaid õppematerjali efektiivsel kasutamisel.

Materjalis leiduvad lugemis- ja kuulamistekstid on valitud nii, et need kajastaksid elulist ja kaasahaaravat sisu. Kirjalike tekstide näidised aitavad sul mõista, kuidas keelt igapäevaelus kasutatakse, ning arusaadavad seletused teevad keerukad teemad kergemini omaks võetavaks. Mitmekesised, aktiivsed ja tõhusad harjutused on loodud selleks, et keeleõpe oleks nauditav ja tulemuslik.

Kui soovid oma eesti keele oskust tõsta uuele tasemele, siis on "Eesti keele töövihik B1, B2" sinu teejuhiks. See on töövahend, mis toetab sind keeleõppe igal sammul ja aitab sul saavutada sujuvama ja enesekindlama keelekasutuse.