EESTI KEELE TV 2. KL, I OSA

EESTI KEELE TV 2. KL, I OSA

Kirjastus: AVITA KIRJASTUS

Kategooria: Algkooli õpikud ja töövihikud
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.91€
Osta
Avastage Kätlin Vainola ja Margaret Raidlepa poolt loodud "Eesti Keele TV 2. KL, I osa" – see on teie võti eesti keele maailma avastamiseks teise klassi õpilastele. See töövihik, mis on hoolikalt ümber kujundatud väiksemaks formaadiks, pakub põnevat ja kaasahaaravat õppematerjali, mis on läbinud Katrin Reino kriitilise pilgu.

Iga lehekülg on elavdatud Piia Maiste ja Mariann Joa detailirohkete illustratsioonidega, mis aitavad kaasa keeleõppe visuaalsele mõistmisele. Tähtede maailm avaneb teile tänu Heiki Savitschi oskuslikule seotud kirja ja fondide kujundusele ning Ivar Saki sidumata kirja ekspertiisile.

Kui teie laps on teel eesti keele oskuste täiendamise teekonnal, siis see töövihik on ideaalne kaaslane. See on loodud selleks, et toetada teie lapse keeleõpet läbi praktiliste harjutuste ja loovate ülesannete, mis on kohandatud just noore õppija vajadustele.

Kas olete valmis oma lapsega koos avastama eesti keele imelist maailma? "Eesti Keele TV 2. KL, I osa" ootab teid, et pakkuda harivat ja lõbusat õppimiskogemust.