EESTI KEELE VÄRVIRAAMAT

EESTI KEELE VÄRVIRAAMAT

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas oled valmis avastama eesti keele maailma läbi värvide ja mänguliste tegevuste? "Eesti Keele Värviraamat" on just see, mida vajad, et ühendada oma armastus värvimise vastu uute sõnade õppimisega. See raamat on suurepärane sissejuhatus tähestiku imelisse maailma, aidates sul tutvuda tähtede kujude ja nende kasutusega sõnades.

Iga lehekülg pakub sulle võimalust harjutada tähtede kirjutamist ja õppida ära esimesed sõnad, mis on eesti keele õppimise alustaladeks. Pärast ülesannete lahendamist saad oma teadmisi kinnistada, värvides illustratsioone vastavalt juhistele. See tegevus ei aita mitte ainult kaasa keeleõppele, vaid arendab ka peenmotoorikat ja värvitaju.

Raamatust leiad 24 lõbusat pilti, mida saad hiljem oma toa seinale kaunistuseks riputada või kinkida neid sõpradele ja pereliikmetele. See on suurepärane viis jagada oma loomingut ja näidata, mida oled õppinud.

"Eesti Keele Värviraamat" on ideaalne valik lapsevanematele, kes soovivad oma laste keeleoskust arendada lõbusal ja kaasahaaraval moel. Samuti on see suurepärane töövahend lasteaiaõpetajatele ja algklasside õpetajatele, et muuta keeleõpe põnevamaks ja värvikamaks.

Haara oma pliiatsid ja lase oma loovusel lennata, samal ajal kui avastad eesti keele rikkalikku maailma "Eesti Keele Värviraamatu" lehekülgedel. Sinu seiklus keeleõppe radadel ootab!