Eesti digitehnoloogia areen on tõusnud globaalseks tähelepanu keskpunktiks, kuid selle hiilgava saavutuse taga on põnev ja keeruline ajalugu. Käesolev raamat "Eesti maffia. Meie IT-eduloo niidid ja niiditõmbajad" avab ukse varasematele aegadele, kui Skype'i ja teiste tuntud ettevõtete asemel olid esiplaanil Bluemoon ja Kazaa – projektid, mis panid aluse Eesti IT-sektori tõusule.
Raamatu autor sukeldub Eesti tehnoloogiaäri algusaegadesse, käsitledes perioodi 1991-2005, mis hõlmab aega alates meie riigi taasiseseisvumisest kuni Skype'i märkimisväärse müügitehinguni. Sinu ette tuuakse lood viieteistkümnest mõjukast IT-valdkonna visionäärist, nende seas Jaan Tallinn, Andrei Korobeinik, Raivo Hein, Vilve Vene ja Allan Martinson. Need on inimesed, kes on oma innovaatiliste ideede ja ettevõtlikkusega kujundanud Eesti digimaastikku.
Raamat pakub sulle võimalust mõista, kuidas need ettevõtjad ja nende loodud idufirmad on andnud panuse Eesti tehnoloogilise edu loomisse. Samuti analüüsib see, millised olulised sündmused ja fenomenid on üheskoos loonud tugeva vundamendi sellele, mida tänapäeval tuntakse kui Eesti IT-ime.
Kui oled huvitatud tehnoloogiaajaloost, innovatsioonist või soovid lihtsalt rohkem teada saada, kuidas Eesti väikestest algustest on jõudnud maailma IT-sektori tippu, on "Eesti maffia. Meie IT-eduloo niidid ja niiditõmbajad" just sinu jaoks mõeldud teos. See on lugu väikese riigi suurest unistusest ja selle teostumisest, mis on inspireeriv lugemine igaühele, kes soovib mõista, kuidas visioon ja pühendumus võivad viia tõelise muutuseni maailmas.