Eesti ortograafia

Eesti ortograafia

Autor: Tiiu Erelt

Kirjastus: EKSA

Kategooria: Eesti keel
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kui eesti keele õige kirjapildi valdamine on Sinu jaoks oluline, siis Tiiu Erelti "Eesti ortograafia" on teos, mis peaks kindlasti Sinu riiulil olema. See on asendamatu allikas nii keeleprofessionaalidele kui ka igale eestlasele, kes soovib oma kirjakeele oskusi lihvida.

Tiiu Erelt, tunnustatud keeleteadlane ja emeriitprofessor, on kokku pannud raamatu, mis käsitleb eesti keele ortograafia põhitõdesid. "Eesti ortograafia" on Sinu teejuht keerulises õigekirjamaailmas, pakkudes selget juhendit ja praktilisi näiteid, mis aitavad Sul vältida levinumaid vigu.

Raamat sisaldab juhiseid nii oma- kui ka võõrsõnade õigekirja kohta, selgitab, millal kasutada suurt algustähte ning kuidas toimub sõnade kokku- ja lahkukirjutamine. Samuti leiad sealt nõuandeid lühendite õigesti kirjutamiseks, numbrite õigekirja ning kirjavahemärkide kasutamise kohta. "Eesti ortograafia" on hädavajalik abimees kõigile, kes puutuvad kokku eesti keele kirjaliku vormiga – olgu selleks toimetajad, õpetajad, õpilased või sekretärid.

Kas Sa tahad olla kindel, et Sinu kirjutatud tekstid on laitmatud ja professionaalsed? "Eesti ortograafia" aitab Sul mõista eesti keele reegleid ning rakendada neid igapäevases suhtluses. See on investeering, mis tasub end ära iga korrektselt kirjutatud lausega.