Eesti rahva appikarje. „Võsareporteri“ lugu

Eesti rahva appikarje. „Võsareporteri“ lugu

Autor: Peeter Võsa

Kirjastus: KIRJASTUS PARADIIS

Kategooria: Eesti ajalugu
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtub Eesti väikestes külades ja alevikes, kui kaamerad kustuvad ja meedia tähelepanu mujale pöördub? "Eesti rahva appikarje. „Võsareporteri“ lugu" on raamat, mis viib teid sügavale meie kodumaa südamesse, kus elu ei ole alati lihtne ega õiglane.

Autor Peeter Võsa, tuntud kui "Võsareporteri" karismaatiline saatejuht, avab teile ukse aastatel 2006–2012 eetris olnud saatesarja telgitagustesse. See pole lihtsalt meelelahutuslik telesaade, vaid tõeline sissevaade Eesti igapäevaelu varjukülgedele. Saate eesmärk oli aidata hädasolijaid ja tõmmata avalikkuse tähelepanu probleemidele, mis muidu jääksid tähelepanuta.

Raamat "Eesti rahva appikarje" ei räägi ainult saatest endast, vaid ka sellest, kuidas Eesti väiksemad kogukonnad on aja jooksul muutunud. See on lugu inimestest, kes on sunnitud oma kodud maha jätma ja parema elu otsingul mujale siirduma. Need, kes jäävad, seisavad silmitsi vaesuse ja sageli ka ametnike ükskõiksusega. Võsa ei karda näidata elu sellisena, nagu see on – ilma ilustamata ja otsekoheselt.

Kui teil on huvi mõista Eesti ühiskonna vähemkajastatud külgi ja soovite teada saada, kuidas "Võsareporter" aitas tuua päevavalgele tõsiseid sotsiaalseid probleeme, siis on see raamat teie jaoks. See on aus, vahetu ja valgustav lugemine, mis ei jäta teid kindlasti külmaks.