Eesti roosid ja roosiaiad. Kodu & Aia praktiline aiavihik 64

Eesti roosid ja roosiaiad. Kodu & Aia praktiline aiavihik 64

Autor: Mart Ojasalu

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Osta
Apollo
5.50€ / 5.23€
Osta
Kas oled kunagi imetlenud Eesti rooside ilu ja mõelnud, kuidas neid oma aias kasvatada? Mart Ojasalu, tunnustatud roosikasvataja ja -aretaja, on koostanud praktilise käsiraamatu, mis on pühendatud just Eesti roosidele ja roosiaedadele. "Eesti roosid ja roosiaiad" on teos, mis avab ukse kodumaise roosikasvatuse maailma, pakkudes sulle teadmisi ja inspiratsiooni, et tuua see ilu oma aeda.

Raamatust "Eesti roosid ja roosiaiad. Kodu & Aia praktiline aiavihik 64" leiad põhjaliku ülevaate kohalikest roosisortidest, mis on aretatud vastu pidama Eesti kliimale ning ei jää oma ilult ja vastupidavuselt alla ühelegi välismaisele sordile. Ojasalu jagab sinuga oma teadmisi ja kogemusi, et saaksid tundma õppida Eesti roosikasvatajate poolt loodud silmapaistvaid sorte ning avastada looduses kasvavaid kibuvitsu, mis on osa meie looduslikust pärandist.

Lisaks rooside tutvustamisele annab autor sulle ka väärtuslikke näpunäiteid ja juhiseid, kuidas neid kauneid lilli oma koduaias edukalt kasvatada. Olgu su eesmärgiks luua lõhnav roosipeenar, rajada romantiline roosiaed või lihtsalt nautida üksikuid roosipõõsaid, see aiavihik on suurepärane abimees, mis aitab sul oma unistused teoks teha.

Avasta Eesti rooside ilu ja rikkus Mart Ojasalu teose "Eesti roosid ja roosiaiad" lehekülgedel ning tee oma aed tõeliseks lilleparadiisiks.