EESTI TÄHESTIK/ KORRUTAMINE A4

EESTI TÄHESTIK/ KORRUTAMINE A4

Kirjastus: EOMAP

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2000 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.59€
Osta
Avastage lõbus ja interaktiivne viis Eesti tähestiku ning korrutustabeli õppimiseks! "Eesti Tähestik / Korrutamine A4" on kaks-ühes hariduslik plakat, mis on loodud selleks, et aidata nii algajaid kui ka edasijõudnuid. See lamineeritud õppevahend on suurepärane tööriist igale õppijale, kes soovib oma teadmisi tähestikust ja matemaatikast kindlalt kinnistada.

Kas olete vanem, kes soovib oma lapsele pakkuda lõbusat ja kaasahaaravat õppimiskogemust? Või ehk õpetaja, kes otsib klassiruumi jaoks vastupidavat ja mitmekülgset õppematerjali? See plakat on tehtud just teile! Lamineeritud pind tagab pikaajalise vastupidavuse ja võimaldab korduvat kasutamist, muutes selle ideaalseks valikuks nii kodus kui ka koolis.

"Eesti Tähestik / Korrutamine A4" pakub selgeid ja lihtsalt jälgitavaid juhiseid, mis aitavad teil või teie lapsel mänguliselt omandada vajalikud teadmised. Olgu teil ees tähtede kirjutamine või korrutustabeli meeldejätmine, see plakat on teie teejuhiks teadmiste maailmas.

Investeerige haridusse, mis kestab, ja avage uksed enesekindlale suhtlusele ja matemaatilisele arusaamisele. Hangi endale "Eesti Tähestik / Korrutamine A4" juba täna ja astu samm eduka õppimise suunas!