Eesti varjaagide lugu

Eesti varjaagide lugu

Autor: Mart Vabar

Kirjastus: AABITSAKUKK

Kategooria: Eesti ajalugu
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Hetkel pole saadaval
Kas oled kunagi mõelnud, milline oli Eesti maastik ja kultuur aastatuhandeid tagasi? Mart Vabari teos "Eesti varjaagide lugu" viib sind põnevale rännakule läbi aegade, et avastada varangide ja varjaagide salapärast pärandit, mis on tänase Eestiga tihedalt põimunud.

See raamat on justkui ajarännak, mis pakub Sulle võimalust sukelduda meie esivanemate ajalukku, millest on säilinud vaid killukesi. Eesti ajalugu on kirjapanduna talletatud hilisemates etappides, kuid meie rikkalik suuline pärimus on aja jooksul hajunud tuulte poole. Siiski, meie keel on püsinud muutumatuna tuhandeid aastaid, ja just see on võti mineviku mõistatuste lahendamiseks.

Mart Vabar on teinud põhjalikku uurimistööd, et tuua esile vihjeid ja jälgi, mis peituvad nii Eesti pinnase all kui ka vanades kohanimedes, mis kõnelevad lugusid ammusest ajast. "Eesti varjaagide lugu" on justkui detektiivitöö, mis paljastab ajaloo kihte, pakkudes Sulle võimalust mõista, kuidas meie esivanemate elu ja kombed on mõjutanud tänapäeva Eestit.

See raamat ei ole lihtsalt ajalooline ülevaade; see on kutse avastada ja väärtustada meie kultuuripärandit, mis on peidus nii maapõues kui ka keeles, mida me igapäevaselt kasutame. Avasta "Eesti varjaagide lugu" ja lase end kaasa haarata teekonnal, mis ühendab mineviku, oleviku ja tuleviku.