EESTIMAA ELUJÕUST

EESTIMAA ELUJÕUST

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Muud kinkeraamatud
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Kas otsite inspiratsiooni ja tuge oma igapäevaeluks? "Eestimaa Elujõust" on raamat, mis pakub just seda – tarkuseteri ja elutunnetust, mis on pärit südamest ja jagatud Eesti inimeste poolt. See kogumik on täis mõtteid, mis võivad olla just need sõnad, mida vajad, et raskel hetkel leida jõudu edasi liikumiseks või et tuua naeratus su näole just siis, kui seda kõige enam vajad.

Raamatus leiduvad tsitaadid ja mõtteterad on nagu väikesed majakad, mis võivad valgustada teed läbi tormi või olla lihtsalt meeldivaks kaaslaseks rahulikul õhtutunnil. Need on sõnad, mis võivad kujuneda sinu isiklikuks motoks või elufilosoofiaks, mida kannad endaga kaasas aastaid.

Eestimaa kaunid maastikud, mida on jäädvustanud andekad Eesti fotograafid, lisavad raamatule visuaalset ilu ja sügavust. Need pildid ei ole lihtsalt taustaks sõnadele, vaid nad räägivad oma loo – loo Eestimaa ilust ja elujõust, mis on sama mitmekesine ja rikkalik kui meie mõtted ja tunded.

Kui otsid midagi, mis tõstaks su vaimu ja looks ühenduse Eestimaa ja selle inimeste tarkusega, siis "Eestimaa Elujõust" võib olla just see, mida vajad. Avasta raamatu lehekülgedelt peituvad pärlid ja lase neil rikastada sinu päeva.