Eeva oli esimene. 1111 küsimust ja vastust naistest läbi aegade

Eeva oli esimene. 1111 küsimust ja vastust naistest läbi aegade

Autor: Lembit Ainsoo,Uno Ainsoo

Kirjastus: POST FACTUM

Kategooria: Mälumängud, ristsõnad, mõistatused ja sudokud
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
2.49€
Osta
Kas teadsid, et naised on läbi ajaloo olnud paljude suurte avastuste ja saavutuste taga, kuid nende panust ei ole alati piisavalt tunnustatud? Lembit ja Uno Ainsoo raamat "Eeva oli esimene. 1111 küsimust ja vastust naistest läbi aegade" toob esile naiste tähtsuse ja rolli meie ajaloos, pakkudes samas kaasahaaravat ja harivat lugemist.

Raamatu lehekülgedelt leiad põnevaid fakte ja lugusid naistest, kes on kujundanud maailma selliseks, nagu see täna on. See teos on ainulaadne oma lähenemiselt – see on esimene Eestis ilmunud mälumänguraamat, kus kõik küsimused ja vastused keskenduvad ainult naistegelastele. Raamatus esitatud küsimused katavad laia spektrit erinevatest valdkondadest, olgu selleks kunst, teadus, poliitika või mõni muu ala, kus naised on jätnud oma jälje.

Autorid toovad välja, et kuigi naised on andekad ja võimekad, on nende saavutused sageli jäänud varju meeste omadele. "Eeva oli esimene" püüab seda tasakaalustamatust parandada, tuues esile naisi, kes on oma alal saavutanud märkimisväärset edu ja mõjutanud oluliselt meie ajalugu.

Raamatu isikuregister on varasalv, mis koosneb enamasti naiste nimedest, pakkudes lugejale võimalust süveneda nende elulugudesse ja avastada uusi eeskujusid. See teos on suurepärane ressurss igale ajaloohuvilisele, mälumängurile või lihtsalt uudishimulikule lugejale, kes soovib oma teadmisi naiste ajaloolisest panusest laiendada.

Kui oled valmis avastama naiste märkamatut mõju meie maailmale ja laiendama oma silmaringi, siis "Eeva oli esimene" on just see raamat, mida otsid. See on kummardus kõigile naistele, kes on meie ajalugu rikastanud ja kujundanud, ning kutse mõista ja tunnustada nende panust.