Ehitame maja

Ehitame maja

Autor: Fiona Munro

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas majad meie ümber valmivad? "Ehitame maja", autoriks Fiona Munro, on kaasahaarav ja interaktiivne pappraamat, mis viib sind ja sinu väikelast avastusretkele ehitusmaailma. See raamat on loodud selleks, et äratada pisikestes lugejates huvi ehituskunsti vastu, tutvustades neile majaehituse põnevaid etappe ja tööriistu, mida selle käigus kasutatakse.

Läbi mänguliste tegevuste, nagu segumasina trumli keerutamine ja ehitajate kaubikusse piilumine, saab sinu laps tunda end osana ehitusmeeskonnast. Raamatu lehekülgedel on väikesed papist tööriistad, mis muudavad lugemiskogemuse veelgi kaasakiskuvamaks, võimaldades lastel mängida ehitajat ja õppida samal ajal.

"Ehitame maja" on suurepärane vahend, et tutvustada lastele ehitusprotsessi algtõdesid ja innustada neid mõistma, kuidas ideest saab lõpuks kodu. See on raamat, mis mitte ainult ei arenda lapse kujutlusvõimet ja peenmotoorikat, vaid pakub ka kvaliteetaega koos lugedes ja õppides. Avasta koos lapsega, kuidas majaehituse maagia elustub just teie silme all!