EHITAME MAJA

EHITAME MAJA

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.14€
Osta
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
Kas otsid midagi, mis köidaks Sinu pisikese ehitaja tähelepanu ja aitaks tal samal ajal tähemaailmaga tutvust teha? "Ehitame maja" on just see raamat, mida vajad. See on loodud spetsiaalselt kõige noorematele lugejatele, pakkudes neile rõõmu ja haridust läbi lihtsa, kuid kaasahaarava sisu.

Raamatu leheküljed on valmistatud vastupidavast papist, mis peavad vastu ka kõige uudishimulikumatele väikestele kätele. Lisaks on iga lehekülg kaunistatud liikuvate silmadega, mis muudavad lugemiskogemuse veelgi lõbusamaks ja interaktiivsemaks. Värviküllased illustratsioonid ja trükitähed aitavad lapsel tutvuda tähestiku ja sõnadega läbi mängulise värsslugemise.

Pea aga meeles, et kuigi see raamat on suurepärane vahend õppimiseks ja meelelahutuseks, on oluline jälgida, et väiksemad osad ei satuks väikelastele kätte. Seetõttu soovitame "Ehitame maja" raamatut mitte anda alla 3-aastastele lastele, kuna see sisaldab väikeseid osi, mis võivad põhjustada lämbumisohtu.

Nii et kui Sinu väike pärl on valmis sukelduma ehituse imelisse maailma ja avastama lugemise rõõmu, siis "Ehitame maja" on ideaalne kaaslane sellele teekonnale. Võta hetk, istuge maha ja nautige koos seda armast ja harivat lugemiselamust.