Ei öelda on okei

Ei öelda on okei

Autor: Fanny Vella

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas õpetada oma lapsele enesekindlalt ja viisakalt "ei" ütlema? Fanny Vella raamat "Ei öelda on okei" on just see vahend, mida vajad. See raamat räägib südantsoojendava loo heasüdamlikust tüdrukust nimega Emma, kes avastab oma teekonnal, kui oluline on seista oma soovide ja vajaduste eest.

Emma lugu on lihtne, kuid võimas sõnumiga, mis resoneerib nii laste kui ka täiskasvanutega. See õpetab, et enda eest seismine ei tähenda teiste inimeste eiramist, vaid pigem tasakaalu leidmist enda ja teiste vahel. Raamat julgustab lapsi mõistma, et "ei" ütlemine on osa tervislikest piiridest ja enesehinnangust.

Fanny Vella on loonud teose, mis ei ole mitte ainult kaunilt illustreeritud, vaid ka täis praktilisi näiteid ja õppetunde, mida saab igapäevaelus kasutada. See raamat on suurepärane ressurss vanematele ja õpetajatele, kes soovivad arendada lastes eneseväljendusoskust ja enesekindlust.

Kui otsid midagi, mis aitaks su lapsel õppida, kuidas viisakalt, kuid kindlalt oma sõna maksma panna, siis "Ei öelda on okei" on raamat, mida tasub kaaluda. See ei ole lihtsalt lugu, see on juhend, kuidas kasvatada tugevaid ja enesekindlaid noori inimesi.