Ekraani taga

Ekraani taga

Autor: Carolin Kuuskmäe

Kirjastus: VARRAK

Kategooria: Noortele
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
21.95€
Osta
Apollo
23.95€ / 22.75€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, mis juhtub ekraani teisel poolel? Carolin Kuuskmäe "Ekraani taga" ei ole tavapärane lugu tavalisest tüdrukust ja tema erakordsest seiklusest. See on lugu Sarast, kelle elu on kõike muud kui tavaline. Sara on alati teadnud, et ta on teistmoodi. Ta ei klapi oma eakaaslastega, on isepäine, müstiline ja erakordselt andekas. Kuid tema elu ümbritsevad kahtlased surmad, mille lahendamiseks võtab ta ette ohtliku teekonna, mis viib teda sügavale oma perekonna ja isikliku mineviku saladustesse.

"Ekraani taga" on noortepõnevik, mis algselt võitis lugejate südamed veebilehel wattpad.com, kus autor kirjutas pseudonüümi Shershade all. Internetis kogus see lugu enam kui 38 000 lugemiskorda, mis on märkimisväärne saavutus igale kirjanikule. Nüüd on see lugu, mis on läbi teinud ümbertöötamise ja toimetamise, valmis vallutama raamaturiiuleid.

Lugejad on juba väljendanud oma vaimustust: "Püha müristus! Sa oled nagu... Vau!! See on parim raamat üldse!!! Armastan sind hullupööra!!! ♥ ♥ ♥", "See on maailma parim raamat. Palun, sa lihtsalt pead sellele kunagi järje kirjutama... armastan! ????????????????", "Oi, ma olen täiesti sõltuvuses sellest raamatust...", "See on lihtsalt niiiiiiiii hea, OMG, mu lemmiklugu."

Kui Sind paeluvad saladused ja müsteeriumid ning oled valmis sukelduma põnevusloo sügavustesse, siis "Ekraani taga" ootab Sind. Avasta Sara maailm ja tema põnev teekond tõe poole, mis on peidus justkui ekraani teisel küljel.