EKSAMINANDILE MATEMAATIKA RIIGIEKSAMIST 2020

EKSAMINANDILE MATEMAATIKA RIIGIEKSAMIST 2020

Autor: Helgi Uudelepp,Ahto Lõhmus

Kirjastus: ARGO

Kategooria: Gümnaasiumi õpikud ja töövihikud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.30€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.99€ / 4.74€
Osta
Kas oled valmistumas matemaatika riigieksamiks ja tunned, et vajad selget juhendit, mis aitaks sul eksamiks põhjalikult ette valmistuda? "EKSAMINANDILE MATEMAATIKA RIIGIEKSAMIST 2020" autoritelt Helgi Uudelepp ja Ahto Lõhmus on just see, mida otsid.

See raamat on kui teejuht läbi matemaatika eksami keerukate rägastike. Raamatust leiad kõik vajalikud põhiteadmised ja oskused, mida eksami edukaks sooritamiseks vajad, koos asjakohaste valemite ja joonistega. Autorid on teinud suurepärast tööd, et selgitada põhioskuste tuuma ja lahenduste vormistamist läbi praktiliste näiteülesannete.

Peale selle, et raamat pakub sulle hulgaliselt näite- ja harjutusülesandeid, on siin ka ülesanded enesekontrolliks, mis on suurepärane võimalus oma teadmisi proovile panna. Raamat sisaldab ka tinglikke hindepunkte, mis aitavad sul mõista, kuidas ülesandeid eksamil hinnatakse.

Eriti väärtuslikuks teeb selle kogumiku see, et siit leiad ka näiteid reaalsetest matemaatika riigieksami ülesannetest, sealhulgas 5- ja 10-punktised küsimused, mis on varem eksamil esinenud. Kõigile ülesannetele on kaasas vastused, mis võimaldab sul oma lahendusi kontrollida ja vajadusel parandada.

Raamat on suunatud nii laia kui ka kitsa matemaatika eksami sooritajatele, pakkudes materjale mõlemale grupile. Lisaks leiad raamatu lisast 1997. aasta reaal- ja humanitaarharu matemaatika katselise riigieksami ülesanded ning 2017. aasta matemaatika riigieksami ülesanded koos vastustega.

Kui matemaatika on sinu jaoks väljakutse ja soovid eksamil parimaid tulemusi saavutada, siis on "EKSAMINANDILE MATEMAATIKA RIIGIEKSAMIST 2020" sinu asendamatu abimees. Pane end proovile ja astu eksamile vastu enesekindlalt, relvastatuna teadmistega, mida see põhjalik kogumik sulle pakub.