Eksitavad asitõendid

Eksitavad asitõendid

Autor: Donna Leon

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Krimi ja põnevus
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kui Veneetsia südames leitakse julmalt tapetud kooner lesknaine, pööratakse kogu tähelepanu tema rumeenia päritolu teenijale. Kui teenija hirmunult põgeneb ja õnnetult oma surma leiab, tundub politseile, et juhtum on selge ja suletud. Ent siis astub välja naaber, kes on valmis vanduma süüdistatava süütuse nimel.

Commissario Guido Brunetti, Donna Leoni loodud erakordselt intuitiivne detektiiv, ei ole veendunud nii lihtsas lahenduses. Vaatamata ülemuste survele ja ilma nende heakskiiduta sukeldub Brunetti sügavamale, et paljastada tõde. Tema kõrval seisab alati valmis signorina Elettra, kelle osavad arvutioskused osutuvad Brunetti metoodilisele lähenemisele hindamatuks abiks. Kui nad avastavad mõrvatud naise pangakontolt kummalisi ülekandeid, tekib küsimus: kes need tegi?

Donna Leon, kes on sündinud 1942. aastal Ameerikas, on endale nime teinud tänu oma Veneetsia detektiiviromaanide sarjale. Commissario Brunetti lood on pälvinud rahvusvahelist tunnustust ja neid on tõlgitud lugematutesse keeltesse. Huvitaval kombel ei ole Leon soovinud, et tema teosed ilmuksid itaalia keeles, et säilitada privaatsust oma armastatud Veneetsias, kus ta aastaid elanud on, ning Šveitsi külakeses, kus asub tema teine kodu.

Kas oled valmis sukelduma Veneetsia kanalite ja kitsaste tänavate labürindis, et koos Brunettiga paljastada mõrva taga peituvad saladused? "Eksitavad asitõendid" viib sind põnevale rännakule läbi inimhinge pimedamate nurkade, kus seitsme surmapatu õpetus põimub kaasaegse maailma keerukate moraaliküsimustega.