EKSOOTILISED LOOMAD. KÕIGE ESIMENE RAAMAT

EKSOOTILISED LOOMAD. KÕIGE ESIMENE RAAMAT

Autor: Kristi Kingo

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Kas olete valmis avastama eksootiliste loomade värvikirevat maailma koos oma pisipõnniga? Kristi Kingo "Eksootilised loomad. Kõige esimene raamat" on just see, mida vajate, et tutvustada oma lapsele kaugete maade põnevaid elukaid.

See armas pappraamat on loodud spetsiaalselt väikelastele, pakkudes neile võimalust õppida läbi mängu ja avastamisrõõmu. Raamatu lehekülgedel ootavad teid elavates värvides eksootiliste loomade fotod, mis on kombineeritud meeliköitvate luuletustega. Need rütmikad read aitavad teie lapsel arendada keeletunnetust ja rikastada sõnavara.

Lisaks visuaalsele naudingule ja sõnalisele võlule sisaldab "Eksootilised loomad" ka küsimusi ja ülesandeid, mis ergutavad väikeste lugejate tähelepanu ning laiendavad silmaringi. Need interaktiivsed elemendid on suurepärased abimehed lapse loogilise mõtlemise ja vaatlusoskuse arendamisel.

Kristi Kingo on loonud teose, mis ei ole ainult lõbus ja hariv, vaid ka visuaalselt köitev. Kollaažitehnika abil loodud pildid on justkui kunstiteosed, mis haaravad lapse tähelepanu ja panevad imestama looduse mitmekesisuse üle.

Avastage koos lapsega eksootiliste loomade imeline maailm ja andke talle võimalus kasvada teadmiste poolest rikkamaks. "Eksootilised loomad. Kõige esimene raamat" on ideaalne kingitus teie väikesele uudishimulikule maailmaavastajale, mis pakub rõõmu ja õpetlikke hetki mõlemale.