EKSOOTILISED PUUVILJAD

EKSOOTILISED PUUVILJAD

Autor: Taimi Paal,Jaanus Paal

Kirjastus: ARGO

Kategooria: Loomad, linnud ja taimed
2010 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.80€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete kunagi unistanud eksootiliste puuviljade maitsmisest või soovinud teada rohkem nende päritolu ja kasutusviiside kohta? "Eksootilised Puuviljad" on põhjalik teejuht, mis avab ukse värvikirevasse ja maitseterohkesse maailma, mida pakuvad Kagu-Aasia vihmametsad, Aafrika saared ja kauged Ameerika maad. Autorid Taimi ja Jaanus Paal, kes on tuntud oma seiklushimuliste rännakute poolest, jagavad oma isiklikke kogemusi ja kohtumisi nende imeliste viljadega.

See raamat viib teid visuaalsele rännakule läbi Taimaa, Malaisia, Indoneesia ja Filipiinide vihmametsade, samuti Tuneesia, Madagaskari ja teiste eksootiliste sihtkohtade. Autorite tööreisid Tšiilisse, Lõuna-Aafrika Vabariiki, Californiasse, Mehhikosse ja Türki on andnud neile võimaluse koguda hingematvaid fotosid ja lugusid, mis on saanud selle teose alustaladeks.

Raamatus "Eksootilised Puuviljad" on autorid teinud valiku puuviljadest, mis on neile endile reisidel silma jäänud või millel on globaalne tähtsus. Te saate teada, kuidas neid vilju kasutatakse nii toiduks kui ka traditsioonilises meditsiinis, ning avastate põnevaid legende, mis nende puuviljadega kaasas käivad.

Selle raamatu lehekülgedelt leiate inspiratsiooni, kuidas avastada uusi maitseid nii eksootilistel turgudel kui ka kodulähedases supermarketis. See on suurepärane kaaslane igale reisihuvilisele ja maiasmokale, kes soovib oma toidulauda rikastada uute ja huvitavate viljadega. Avastage "Eksootilised Puuviljad" ja laske end viia maitseseiklusele, mis toob teieni maailma kõige põnevamad viljad.