Elada mitmuses

Elada mitmuses

Autor: Birgit Püve

Kirjastus: HEA LUGU

Kategooria: Varia
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis tunne võiks olla, kui maailmas oleks keegi, kes näeb välja täpselt nagu sina? Eesti fotograaf Birgit Püve uurib oma raamatus "Elada mitmuses" seda ainulaadset sidet, mis valitseb identsete kaksikute ja kolmikute vahel. Tema teos on esimene omataoline Eestis, pakkudes sügavat pilguheidet nii tuntud kui ka tundmatute mitmike eludesse.

Raamat "Elada mitmuses" kutsub sind kaasa rännakule läbi kaksikute ja kolmikute maailma, kus peegeldub inimlik soov leida endas midagi erilist. Samas heidab see valgust ka küsimusele, kuidas säilitada oma ainulaadsust ühiskonnas, mis tihtipeale väärtustab individualismi. Birgit Püve kaunid fotod ja lood annavad tunnistust sellest, et mõned kaksikud ja kolmikud valivad teadlikult sarnasust, et seeläbi eristuda.

Kui oled kunagi mõelnud, kuidas on elada kellegi teisega, kes jagab sinuga nii välimust kui ka geneetilist materjali, siis "Elada mitmuses" pakub sulle haruldast sissevaadet. See raamat ei ole ainult visuaalne meistriteos, vaid ka mõtisklus selle üle, kuidas meie identiteet kujuneb ja milline on meie koht maailmas, kui meil on olemas täpne koopia.

Avasta Birgit Püve "Elada mitmuses" kaudu, kuidas kaksikud ja kolmikud elavad, mõtlevad ja tunnevad, ning sukeldu sügavale küsimustesse, mis puudutavad meie endi unikaalsust ja omavahelisi suhteid. See raamat on kindlasti kohustuslik lugemine kõigile, kes on huvitatud inimlikust mitmekesisusest ja sellest, kuidas meie sarnasused ning erinevused kujundavad meie elu.