Elada või mitte? Suhkrus on küsimus

Elada või mitte? Suhkrus on küsimus

Kirjastus: EESTI TERVISEMUUSEUM

Kategooria: Toitumine
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, milline on suhkru mõju teie elule? "Elada või mitte? Suhkrus on küsimus" on teos, mis avab ukse suhkru magusasse ja samas vastuolulisse maailma. See raamat põhineb Eesti Tervisemuuseumi populaarsel näitusel, mis leidis aset aastatel 2017-2018, ning nüüd on see teadmine koondatud kaante vahele, et jõuda veelgi laiema lugejaskonnani.

Suhkur on alati olnud kõneaineks – mõne jaoks on see puhas nauding, teiste jaoks aga tervise vaenlane. Autor sukeldub sügavale suhkru mõistatuslikku olemusse, uurides selle ajalugu, kultuurilist tähtsust ja mõju meie tervisele. Raamat kutsub lugejat kaasa mõtlema ja oma suhtumist suhkrusse kriitiliselt hindama.

Kui olete huvitatud toitumisest, tervisest või lihtsalt soovite teada saada rohkem sellest igapäevasest magusast kiusatusest, siis see raamat on teile. See ei ole lihtsalt teavik – see on teejuht, mis aitab teil teha teadlikke valikuid ja mõista suhkru rolli oma elus.

"Elada või mitte? Suhkrus on küsimus" on väärt lugemine kõigile, kes soovivad oma tervise eest vastutust võtta ja teha teadlikke otsuseid. Kas olete valmis avastama suhkru tõelist palet?