Elada. Võidelda. Ellu jääda: Ühe sõduri erakordne lugu sõjast Venemaa vastu

Elada. Võidelda. Ellu jääda: Ühe sõduri erakordne lugu sõjast Venemaa vastu

Autor: Matt Allen,Shaun Pinner

Kirjastus: HELIOS KIRJASTUS

Kategooria: Varia
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
24.99€
Osta
Apollo
25.95€ / 24.65€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis tunne on võidelda riigi eest, mis pole teie sünnimaa, kuid on saanud teie südame koduks? Shaun Pinner, endine Briti armee sõdur, avab teile ukse Ukraina konflikti südamesse, kus ta võitles armastusest selle maa ja selle inimeste vastu.

"Elada. Võidelda. Ellu jääda: Ühe sõduri erakordne lugu sõjast Venemaa vastu" on haarav ja isiklik jutustus, mis viib teid rindejoonele, kus Shaun Pinner jagab oma kogemusi kaevikutest kuni karmi vangistuseni. See on lugu, mis ei jäta kedagi külmaks, kuna see annab edasi sõja kõige tooremad ja inimlikumad momendid - alates kaosest ja kurbusest kuni naeratuse jõu ja võitlejate vankumatu vaimuni.

Shaun Pinneri teekond on olnud pikk ja keeruline. Ta liitus Ukraina relvajõududega 2018. aastal, kui riik oli oma kaitsevõimet tugevdamas. Kui Venemaa alustas 2022. aastal täiemahulist invasiooni, oli Pinner osa 36. merejalaväebrigaadi 1. pataljonist, kaitstes Mariupoli linna. Pärast linna piiramist langes ta kuueks kuuks sõjavangi, kuid vabanes ja naasis lõpuks oma lähedaste juurde, kandes endaga kaasas sõja sügavaid arme.

Pinneri lugu ei ole ainult tema enda võitlus – see on ka tunnistus Ukraina rahva vastupidavusest ja vabadusejanust. Raamatu ostuga toetate lisaks Ukraina võitlusele, kuna iga müüdud eksemplari pealt annetatakse 2 eurot droonide ostmiseks Ukraina jaoks, aidates sellega kaasa riigi kaitsmisele.

Kui teid huvitab, kuidas üks mees võib muutuda sõjast räsitud maa eestkõnelejaks, kuidas ta on teeninud oma vapruste eest president Zelenskõi tunnustuse ja kuidas ta nüüd jagab oma väärtuslikke kogemusi NATO vägedega, siis see raamat on teile. Shaun Pinneri ja tema naise Larõssa kodu on nüüd Ukrainas, kus nad jätkavad oma panuse andmist riigi tulevikku.

"Elada. Võidelda. Ellu jääda" on mitte ainult lugu sõjast, vaid ka inimvaimu jõust ja julgusest, mis inspireerib ja toetab. See on teos, mis kinnitab, et iga samm, mida me astume õigluse ja vabaduse nimel, on väärtuslik ja mõjukas. Kui soovite kogeda ühe sõduri sügavat ja isiklikku lugu, mis on täis põnevust ja inimlikkust, siis see raamat ootab teid.