Elas kord James Bond

Elas kord James Bond

Autor: Guillaume Evin

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Krimi ja põnevus
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kes on mees James Bondi maski taga? "Elas kord James Bond" on raamat, mis viib teid sügavale selle ikoonilise tegelase maailma, kes on tuntud kui Tema Majesteedi lojaalne salaagent. Autor Guillaume Evin, tuntud 007 ekspert, on kirjutanud mitmeid teoseid, mis valgustavad James Bondi fenomeni.

See raamat on justkui avatud uks James Bondi keerulisse hingeellu. Te saate teada, kuidas Ian Flemingi viljakas fantaasia lõi mehe, kes on sama osav gurmeetoitude hindaja kui ka kohusetundlik tapja. Bondi elu on täis luksust ja ohtu, kuid tema pühendumus Inglismaale ei vanku. Ta võib nuriseda relvade ja naiste üle, kuid alati on ta valmis missiooniks, isegi kui see nõuab uute sidemete loomist.

Guillaume Evin on põhjalikult uurinud Flemingi 12 romaani ja kahte novellikogu, et pakkuda teile esimest autoriseerimata biograafiat sellest smokingukangelasest. "Elas kord James Bond" ei ole lihtsalt lugemismaterjal, see on põnevik, mis avab ukse 007 salajasse maailma, kus iga detail on oluline ja iga missioon võib olla viimane.

Kas olete valmis sukelduma James Bondi maailma ja avastama, mis teeb temast selle mehe, keda kõik tunnevad, kuid vähesed tegelikult mõistavad? Võtke "Elas kord James Bond" ja laske end kaasa haarata sellest põnevast ja glamuursest spioonielust.