Elas kord...

Elas kord...

Autor: Natalia O'hara,Lauren O'hara

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Muinasjutud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas oleks elada maailmas, kus võlukunst on igapäevane osa elust? Kujutle hetkeks, et saad sõnadega luua imesid, muutes tüütuid pahalasi kahjututeks hiirteks või tantsida öö läbi haldjate seltsis. Või mis oleks, kui saaksid selga hüpata müstilisele ükssarvikule ja kihutada läbi öö? Natalia ja Lauren O'hara raamat "Elas kord..." viib sind just sellisesse maagilisse maailma, kus kõik see on võimalik.

Raamat on avaväravaks fantaasiarikkasse universumisse, kus iga lehekülg on täis uusi võimalusi ja iga kord, kui raamatu lahti teed, ootab sind ees uus põnev lugu. See on koht, kus saad end vabaks lasta ja olla just see tegelane, kelleks soovid - olgu selleks võimas võlur, julge rüütel või salapärane loitsuseadja.

"Elas kord..." on loodud selleks, et äratada ellu sinu kõige julgemad unistused ja viia sind rännakule läbi imede, kus piiriks on vaid sinu enda kujutlusvõime. Avasta raamatu lehekülgedelt oma isiklik muinasjutt ja astu peategelasena selle keskmesse. Kas oled valmis avastama võlumaailma, kus kõik on võimalik?