ELAVA VALGUSE SÕNAD

ELAVA VALGUSE SÕNAD

Autor: Hildegard Bingenist

Kirjastus: ALLIKA KIRJASTUS

Kategooria: Kristlus
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.84€
Hetkel pole saadaval
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas mõned inimesed suudavad oma jälje ajalukku jäädvustada? 12. sajandil elas üks selline erakordne naine, Hildegard Bingenist, kelle mõju ulatub kaugemale tema eluajast ja kes on tänase päevani inspireerinud paljusid. Hildegard oli juba lapsena eriline, omades salapäraseid nägemusi, mis aja jooksul muutusid üha intensiivsemaks ja hakkasid ilmnema nii sõnades kui piltides. Need kogemused sundisid teda neid kirja panema, mis lõpuks vormusid mahukateks teosteks, millele andsid hoogu nii Bernhard Clairvaux kui ka paavst Eugenius III. Need teosed tõid talle laialdase tuntuse kogu Euroopas.

Tänapäeval on Hildegard Bingenist saanud omamoodi fenomen. Tema nimi kõlab paljudes ringkondades, olgu selleks siis tema toiduretseptid, mis pakuvad huvi nii gurmaanidele kui terviseteadlikele, tema ravimiretseptid, mis lubavad leevendust erinevatele tervisehädadele, või tema poolt loodud vääriskiviteraapia, mis paelub alternatiivmeditsiini huvilisi.

Raamat "Elava valguse sõnad" on kogumik Hildegardi kirjutistest, mis puudutavad erinevaid eluvaldkondi. See on kui aken keskaegse müstiku hinge, pakkudes lugejale võimalust sukelduda sügavale tema mõttemaailma ja kogeda osa sellest erilisest valgusest, mis juhtis tema teekonda.

Kui oled huvitatud ajaloolistest figuuridest, kes on jätnud sügava jälje inimkonna teadvusesse, või otsid inspiratsiooni ja tarkust keskaegsest maailmast, siis "Elava valguse sõnad" on just sinule. See raamat ei ole lihtsalt lugemismaterjal – see on teekond läbi aja, mis võib avada uusi uksi sinu enda mõistmisele ja vaimsele kasvule.