ELU EESLIINIL. KOROONALAHING KURESSAARE HAIGLAS

ELU EESLIINIL. KOROONALAHING KURESSAARE HAIGLAS

Autor: Elo Selirand

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Tervis
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.90€
Osta
Apollo
2.49€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis tunne on olla kriisi keskmes, kus iga päev on võitlus elu ja surma vahel? "Elu Eesliinil. Koroonalahing Kuressaare Haiglas" on Elo Selirandi südantliigutav teos, mis viib teid otse 2020. aasta pandeemia tuiksoonele, kus autor ise vabatahtlikuna abikäe ulatas.

Eesti kuulutas välja eriolukorra 2020. aasta märtsis, mil COVID-19 pandeemia hakkas meie igapäevaelu pea peale pöörama. Elo Selirand, tuntud režissöör ja kirjanik, otsustas panustada oma oskusi ja aega, et aidata haigla personali, kes rassisid ööpäevaringselt, et päästa elusid Saaremaal, mis oli üks rängemini puudutatud piirkondi Eestis.

See raamat on aus ja avameelne pilguheit Kuressaare Haigla igapäevaelule pandeemia raskematel hetkedel. Selirand jagab oma isiklikke kogemusi ja tähelepanekuid, mida ta kogus, olles vabatahtlikuna haigla koristustiimis. Tema kirjeldused on elavad ja toovad esile nii meditsiinitöötajate kangelaslikkuse kui ka inimlikkuse, millega nad oma kohustusi täitsid.

"Elu Eesliinil" pole lihtsalt jutustus ühest haiglast; see on lugu vastupidavusest, ühtsusest ja lootusest, mis võiks olla toimunud ükskõik millises Eesti nurgas. Kui soovite mõista paremini, kuidas meie meditsiinisüsteem ja selle vankumatud töötajad seisid silmitsi ühe kaasaegse aja suurima väljakutsega, siis on see raamat just teile. Elo Selirandi sõnad viivad teid reisile, mis on sama paljastav kui ka inspireeriv.