ELU JÄÄS & LUMES

ELU JÄÄS & LUMES

Autor: Natalie Marshall

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.20€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Tere! Kas oled kunagi mõelnud, millised põnevad olendid peituvad maailma kõige kargemates nurkades? Natalie Marshalli "Elu Jääs & Lumes" on justkui avastusretk läbi lume ja jää, tuues sinuni põneva ülevaate Arktika ja Antarktika elustikust.

Kas oled valmis kohtuma põhjalunnide ja randtiirudega, kes oma kodu karmides polaarpiirkondades on leidnud? Või äkki lumekakud ja pingviinid, need vaprad linnud, kes trotsivad külma oma erilise võlu ja vastupidavusega? Raamatust "Elu Jääs & Lumes" leiad sa ka polaarrebased, jääkarud, morsad ja hülged – igaüks neist on ainulaadne ja kohandunud ellujäämiseks äärmuslikes tingimustes.

Kuid see pole veel kõik! Raamatu lehekülgedel on peidus ka suur vaal, kes oma hiiglasliku keha ja graatsiliste liigutustega veealust maailma valitseb. Ja kõige põnevam osa? Iga lehekülg peidab endas üllatust – tõmba klapp välja ja avasta veel üks! See interaktiivne element muudab lugemiskogemuse veelgi kaasahaaravamaks.

"Elu Jääs & Lumes" ei ole lihtsalt raamat – see on mänguline õppevahend, mis kutsub sind loendama, mõistatama ja mängima nende imeliste loomadega. See on suurepärane võimalus avardada oma silmaringi ja õppida tundma elu Maal selle kõige ekstreemsemates tingimustes.

Kui oled loodushuviline või tahad oma lastele õpetada meie planeedi mitmekesisusest, siis "Elu Jääs & Lumes" on ideaalne valik. Võta see raamat kaasa oma järgmisele seiklusele või loe seda kodus, mugavalt teki all, ja lase oma kujutlusvõimel lennata kaugele jää ja lume maailma.