ELU KAUGEL SAVANNIS

ELU KAUGEL SAVANNIS

Autor: Natalie Marshall

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.20€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas olete kunagi unistanud Aafrika savanni elusloodusest? "Elu Kaugel Savannis", autoriks Natalie Marshall, viib teid otse sellele põnevale mandrile, avades teie ees loomariigi mitmekesisuse. See raamat on justkui aken, millest avaneb vaade ninasarvikute, elevante, jõehobuste, leopardide, lõvide, sebrite, kaelkirjakute, šimpansite ja jaanalindude igapäevaelule.

Lastele suunatud teos pakub avastamisrõõmu läbi interaktiivsete elementide – tõmmake lahti klapp ja leidke selle alt veel üks! Iga lehekülg toob kaasa uue üllatuse ja kutsub väikeseid lugejaid loomi ära arvama, nendega mängima ja neid loendama.

Kui teie väikesed uudishimulikud pead tahavad teada, kuidas loomad savannis elavad, millised on nende harjumused ja kuidas nad omavahel suhtlevad, siis see raamat on just teile. See on suurepärane võimalus õppida läbi mängu ja avastada looduse imesid mugavalt oma kodus.

"Elu Kaugel Savannis" on hariv ja lõbus lugemine, mis viib teid rännakule läbi Aafrika savanni, kohtuma selle kõige värvikamate elanikega. Kas olete valmis avastama?