ELU METSAS. PISIKESE PILGU LOOD

ELU METSAS. PISIKESE PILGU LOOD

Autor: Kristi Kingo

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.95€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas olete valmis sukelduma looduse võlumaailma koos oma pisikese lugejaga? "Elu metsas. Pisikese pilgu lood" on Kristi Kingo sulest pärit teos, mis viib teid rännakule läbi metsa, kus iga lehekülg on täis avastamisrõõmu ja uusi sõpru.

See raamat ei ole lihtsalt järjekordne lasteraamat – see on kujundatud spetsiaalselt väikelastele, et äratada nende huvi raamatute ja lugemise vastu. Iga lehekülg on valmistatud tugevast papist, mis peab vastu ka kõige uudishimulikumatele väikestele kätele. Ja mis võiks olla lõbusam kui raamat, mille tegelastel on liikuvad silmad? Need leidlikud detailid toovad tegelased ellu ja muudavad lugemiskogemuse veelgi kaasahaaravamaks.

Kristi Kingo on loonud armastusväärseid salme, mis rikastavad teie lugemishetki ja pakuvad rõõmu nii teile kui ka teie lapsele. Need lühikesed, kuid meeldejäävad värsid on suurepärased esimeseks kokkupuuteks luulega ning aitavad arendada keeleoskust ja rütmitunnetust.

"Elu metsas. Pisikese pilgu lood" on suurepärane valik, kui soovite oma lapsele tutvustada raamatute imelist maailma. See on raamat, mis kasvab koos teie lapsega, pakkudes avastamisrõõmu ja õpetades armastust looduse vastu. Kaasake oma laps lugemisse ja avastage koos metsa elu – see on aeg, mida te mõlemad hindate ja mäletate pikalt.