ELU PUUDE OTSAS

ELU PUUDE OTSAS

Autor: Natalie Marshall

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.20€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, milline eluviis valitseb puude ladvikus, nende tüvedel või juurte all? Natalie Marshalli raamat "Elu Puude Otsas" viib sind avastusretkele läbi metsa, kus saad kohtuda metsaelanikega nende loomulikus keskkonnas.

See interaktiivne ja lõbus raamat on täis peidetud üllatusi - tõmba klappi ja avasta veel üks! Iga lehekülg on justkui aardejaht, kus võid kohata oravaid, kes karglevad okste vahel, või liblikaid, kes tantsivad õitel. Võib-olla märkad kavalat rebast või pesukaru, kes on parasjagu oma järgmise seikluse peale mõtlemas. Ja ära unusta koolibreid, kes sumisevad õite ümber, või koaalasid, kes puhkavad eukalüptipuude otsas.

"Elu Puude Otsas" on rohkem kui lihtsalt loetav raamat; see on mänguline õppevahend, mis kutsub sind loendama, mõistatama ja mängima raamatus peituvate loomadega. Ja kui õnnestub leida emakaru oma poegadega, oled sa justkui osa nende igapäevaelust.

Selle raamatu abil saad sa mitte ainult tutvuda erinevate metsaelanikega, vaid ka õppida tundma nende harjumusi ja keskkonda, kus nad elavad. See on suurepärane viis looduse armastuse kasvatamiseks nii noortes kui ka vanades loodusesõprades.

Avasta "Elu Puude Otsas" ja lase oma uudishimul viia sind läbi lehtede, kus iga klapi all peitub uus elav maailm, ootamas, et sa selle avastaksid.