Elu suures ookeanis

Elu suures ookeanis

Autor: Natalie Marshall

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.20€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, milline põnev maailm peitub ookeani lainete all või mis elab selle kaldal? "Elu suures ookeanis", autoriks andekas Natalie Marshall, on raamat, mis viib sind avastusretkele läbi ookeani sügavuste ja rannikualade, kus elutseb mitmekesine loomastik.

See raamat on justkui aaretejaht, kus iga lehekülg peidab endas uusi üllatusi. Sinu ees avanevad värvikirevad stseenid, kus võid kohata armas välimusega merihobukesi, naeratavaid klounkalu, salapäraseid kalmaare ning sõbralikke hülgeid. Taevas tiirlevad kajakad ja veeavarustes ujuvad muljetavaldavad sinivaalad – need on vaid mõned näited raamatu lehekülgedel peituvatest mereelukatest.

Raamatu eriline võlu seisneb selles, et sa saad ise aktiivselt osaleda. Tõmba lahti klapp ja avasta veel üks! Iga uus kiht on nagu sukeldumine sügavamale ookeani saladustesse. See interaktiivne element muudab lugemiskogemuse kaasahaaravaks ja lõbusaks, andes sulle võimaluse mängida mõistatamismänge ja loendada erinevaid ookeanis elavaid olendeid.

"Elu suures ookeanis" on suurepärane valik, kui soovid oma lapsele tutvustada looduse mitmekesisust ja õpetada teda austama meie planeedi veekogude elanikke. Raamat on ka kaunilt illustreeritud, mis teeb sellest nauditava lugemiselamuse nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Kas oled valmis sukelduma ja avastama, milliseid toredaid elukaid ookeani lained ja rannaliivad varjavad? Võta "Elu suures ookeanis" ja lase oma uudishimul juhtida sind läbi selle värviküllase ja hariva teekonna.