ELULE

Kirjastus: KUMA

Kategooria: Luule
2009 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.13€
Hetkel pole saadaval
Kas otsite midagi, mis puudutaks teie südant ja toidaks hinge? "ELULE" on kogumik, mis viib teid läbi luule ja muusika sügavamatele tõdedele. Eesti autor on loonud teose, mis kõneleb elust kõige ehedamal ja siiramal kujul, kus kodu ja loodus on kesksel kohal.

Kujutage ette paika, kus päike ja tuul tantsivad ümber mäekünka, kus aed õitseb ja rohetab, tuues ellu nii rõõmu kui ka muret. See on paik, kus naer ja naljad ei vaibu, kus soe allikasilm on olnud elu andjaks juba põlvest põlve. Kus sammaldunud rändrahn on olnud vaikne tunnistaja igapäevaelule, hoides ja kaitstes kodu, perekonda ja maad.

Eesti helilooja Hans Hindpere on andnud nendele luuletustele oma hingestatud viisid, luues seeläbi midagi, mis on enamat kui lihtsalt sõnad paberil. See on kutse avastada enda sees peituvaid tundeid ja mõtteid, mis on sageli peidus argipäeva kiirustades.

"ELULE" on teos, mis räägib igavikulistest teemadest, mida igaüks meist oma elus kogeb. See on austusavaldus elule, armastusele ja loodusele, mis on kujundanud meid kõiki. Kui tunnete, et soovite ühendust oma juurtega või lihtsalt vajate hetke rahu ja ilu keset kiiret elutempot, siis see raamat on just teile. Laske end kaasa haarata sellest südamlikust ja ajatust luulest, mis on loodud armastuse ja tarkusega.