Elumõnust ja rahajanust

Elumõnust ja rahajanust

Autor: Tarvo Vaarmets

Kirjastus: ARGO

Kategooria: Finants ja investeerimine
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
27.99€
Osta
"Elumõnust ja rahajanust" on Tarvo Vaarmetsa sulest pärit teos, mis pakub Sulle, kallis lugeja, võtmeid raha ja elu tasakaalustamiseks. See raamat on justkui sild, mis ühendab finantsmaailma ja igapäevaelu, aidates mõista, kuidas rahaline heaolu ja õnnelik elu käivad käsikäes.

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas raha enda kasuks tööle panna? Või kuidas leida see kuldne kesktee, kus rahaline kindlustunne ei tule elumõnu arvelt? "Elumõnust ja rahajanust" aitab Sul leida vastused neile küsimustele, pakkudes praktilisi nõuandeid ja teaduspõhiseid järeldusi, mis on esitatud lihtsas ja kaasahaaravas keeles.

Raamatu lehekülgedel kohtud Mati ja Mariiga, kaks tegelast, kes Sind oma eluliste valikute rägastikus juhendavad. Nad ei ole lihtsalt fiktiivsed tegelased, vaid Sinu teejuhid, kes esitavad küsimusi ja pakuvad valikuid, mis aitavad Sul leida isikliku rahulolu tee.

Autor Tarvo Vaarmets, kes on pühendanud üle kahekümne aasta rahaasjade süvitsi uurimisele, jagab oma isiklikke kogemusi ja teadustööde tulemusi, et aidata Sul saavutada rahalist vabadust ja elumõnu. Tema teadmised ei ole pelgalt akadeemilised, vaid ka praktilised, kuna ta on ise edukas investor ja majandusteadlane, kes on kogunud varanduse ja teeninud doktorikraadi.

See raamat on suunatud nii algajatele rahahuvilistele kui ka kogenud investoritele, noortele, kes on astumas esimesi samme iseseisvasse ellu, aga ka neile, kes on juba elukogemustega ja soovivad oma finantsseisu parandada. "Elumõnust ja rahajanust" on Sinu teejuht, mis aitab mõista raha rolli elus ja kuidas seda tarkusega kasutada.

Tarvo Vaarmets on mitte ainult oma valdkonna ekspert, vaid ka pereisa, kes hindab lähedasi suhteid, tervislikke eluviise ja enesearengut. Ta on ka populaarse investeerimistriloogia kaasautor ja aktiivne sotsiaalmeedias, kus jagab oma mõtteid ja kogemusi. Jälgi teda Instagramis @tarvovaarmets, et saada osa tema igapäevastest finantsnõuannetest ja elutarkustest.

Kui otsid raamatut, mis ühendab endas finantsteadmised ja eluõnne, siis "Elumõnust ja rahajanust" on just see, mida vajad. Avasta, kuidas raha ja elu harmoonias hoida, ja tee esimene samm kestva õnne suunas.