Elust kirju

Elust kirju

Autor: Epp Petrone

Kirjastus: PETRONE PRINT

Kategooria: Kirjandus, teater ja kino
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
"Elust kirju" on Epp Petrone südamlik ja aus autobiograafiline teos, mis viib sind rännakule läbi autori kirju elukäigu. Raamat algab nostalgiapilvedega kaetud lapsepõlvest, kus esimesed mälestused ja kogemused panevad paika teekonna suuna. Seejärel järgneb kooliaeg, mis pole alati olnud kõige sujuvam, kuid on õpetanud väärtuslikke elutarkusi.

Epp Petrone ei hoia end tagasi, jagades avameelselt tudengipõlve raskusi ja haiguste varjutatud hetki, mis on kujundanud tema tugevust ja vastupidavust. Raamat viib sind kaasa põnevatele seiklustele erinevates maailma nurkades – alates India vaimsetest radadest kuni Itaalia romantiliste tänavateni, Venemaa kargete hommikute ja Hispaania kirglike öödeni. New Yorki kirev ja kiire elutempo peatub pikemaks ajaks, andes võimaluse süveneda suurlinna mitmekihilisusse.

Lõpuks leiab Epp Petrone oma tee tagasi Eestisse, kus Tartu akadeemilisus ja Viljandi maaliline rahu aitavad tal jõuda lähemale elu mõtte otsingutele. Ometi ei muutu see teekond kunagi liiga filosoofiliseks – Petrone kirjeldab elu sellisena, nagu see on: ettearvamatu, värvikas ja täis väikeseid igapäevaseid avastusi.

"Elust kirju" on justkui peegel, mis peegeldab tuhandeid teisi mikromaailmu, pakkudes äratundmist ja mõtisklusi oma elutee üle. Kui otsid teost, mis kõnetaks sind isiklikul tasandil ja looks silla mälestuste ning unistuste vahel, siis Epp Petrone raamat on just see, mida vajad. See on lugu elust endast – sellest, kuidas iga päev on omaette seiklus ja kuidas iga kogemus loob meist selle, kes me oleme.