EMA VÄIKE TUSATUJU RAAMAT

EMA VÄIKE TUSATUJU RAAMAT

Autor: Lotta Sonninen

Kirjastus: POSTIMEES KIRJASTUS

Kategooria: Muud kinkeraamatud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas tunned, et emadus on justkui kahe teraga mõõk – ühelt poolt täis rõõmu ja armastust, teisalt aga proovikiviks kannatlikkusele? Kui jah, siis võib Lotta Sonnineni "Ema väike tusatuju raamat" olla just see, mida vajad.

Selles raamatus, mis on segu päevikust ja tegevusraamatust, pakub kaksikute ema Lotta Sonninen võimaluse oma emotsioone välja elada ja neid huumoriga võtta. Raamat on kui turvaline pelgupaik, kus saad oma muresid ja rõõme kirja panna ning neid kuu peale saata. Sonnineni teos on aus ja vaimukas pilguheit emaduse väljakutsetele, olgu selleks siis rasedusarmid, veidrad sugulased, lasteaia draamad või teismeliste tormilised aastad.

Illustraator Piia Aho on raamatu täitnud lustakate joonistustega, mis lisavad lugemiselamusele vürtsi ja kergust. "Ema väike tusatuju raamat" on mõeldud Sulle, kui otsid viisi, kuidas oma emaks olemise rõõme ja muresid jagada ning neid uue nurga alt vaadata. See on raamat, mis aitab Sul mõista, et pole olemas täiuslikku emadust, vaid on hetked, mis teevad sellest teekonnast erilise – ka need, mis esmapilgul tunduvad keerulised.

Lase end kaasa haarata Lotta Sonnineni aususest ja huumorist ning leia endas jõudu ja inspiratsiooni, et emaduse väljakutseid naeratusega vastu võtta.