EMADUSE ILU JA VALU

EMADUSE ILU JA VALU

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Varia
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.50€
Osta
"Emaduse ilu ja valu" on südamlik teos, mis toob lugejateni Eesti emade ausad ja vahetud lood. Raamatus jagavad emad oma kogemusi, mõtteid ja tundeid seoses emadusega, käsitledes nii selle kauneid hetki kui ka väljakutseid, millega nad on silmitsi seisnud.

Kas oled kunagi mõelnud, milline on emaks olemine ilma ilustamata? See raamat pakub Sulle võimalust piiluda Eesti emade südamesse ja mõistusesse, avastades lugusid, mis on sama mitmekesised kui emad ise. Yoko Alenderi sõnadega: iga ema lugu on justkui lugude kogumik, millest paljud jäävad unustuse hõlma, sest ema oli lihtsalt liiga väsinud, et neid mäletada.

Fagira D. Morti toob välja, et nii nagu iga laps on eriline, on ka iga ema ainulaadne ning igaühe võimalused on erinevad. Olgu see siis maailmarändurina või koduseinte vahel – emadusel ei ole ühte õiget viisi.

Anu Kuusmaa jagab oma kogemust, kuidas lapsevanemaks saamine tundus talle kui pommiplahvatus, kus iga väiksemgi otsus võib tunduda määrava tähtsusega. Eger Karuse lugu nelja lapse emana näitab, et emadusele ei ole piire ning et teiste arvamused ei määra ema armastuse suurust.

Pille Pruulmann-Vengerfeldt avab oma südant rääkides, kuidas haiglas veedetud hommikud olid täis ärevust ja lootust, et nende pisike võitleb endiselt elu eest. Ja Krõõt Kiviste lihtne, kuid võimas vastus lasteaia ankeedile – "Armastus" – võtab kokku kõik, mis on emaduse juures kõige olulisem.

"Emaduse ilu ja valu" on raamat, mis ei jäta kedagi külmaks. See on aus ja liigutav pilguheit emaduse sügavustesse, mis on täis armastust, hoolt, muret ja rõõmu. Kui Sa oled ema, tulevane ema või lihtsalt soovid mõista emaduse olemust, on see raamat just Sinule.