EMAHUNDI ÖÖ. MOIRA TRILOOGIA III RAAMAT

EMAHUNDI ÖÖ. MOIRA TRILOOGIA III RAAMAT

Autor: Henri Loevenbruck

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Noortele
2010 aasta

Hindad

Rahva Raamat
0.99€
Hetkel pole saadaval
Kui otsid põnevat lugemist, mis viib sind müütilise Gaelimaa südamesse, kus saatuslikud sündmused ootavad oma lahendust, siis Henri Loevenbrucki "Emahundi öö" on just see, mida vajad. See on Moira triloogia kolmas ja viimane raamat, mis jätkab Alea lugu, Samildanachi, Saïmani viimase järeltulija teekonda.

Gaelimaa on kaose äärel. Sõda on haaranud kogu saare oma küüsi, tuues kaasa surma ja hävingut nii inimestele kui ka nende kõrval elavatele huntidele. Alea seisab silmitsi oma elu suurima väljakutsega – ta peab juhtima maad läbi pimeduse ja tooma kätte uue ajastu. Tema teekond on täis ohtusid: ta peab leidma ja päästma metshaldjad, kaitsma tagakiusatud valget emahunti ning mõistma Moira – saatuse – sügavamat tähendust.

Aga Alea ei ole üksi. Tema vastas seisab Maolmòrdha, Varjuvalla Leegikandja, ja nende vahel peetavas heitluses on kaalul rohkem kui ühe noore naise saatus. See on lugu, kus ettekuulutused ja vabaduse nimel peetavad võitlused põimuvad, küsides, kas kõik on ohverdamist väärt.

Henri Loevenbruck, Pariisis sündinud autor, on tuntud oma haaravate põnevusromaanide ja filmistsenaariumide poolest. Tema sulest on varem ilmunud teosed nagu "Koperniku sündroom" ja "Sajandite testament", mis on leidnud tee ka eesti lugejateni. Moira triloogia on rahvusvaheliselt tunnustatud ja armastatud nii noorte kui ka täiskasvanute seas, ning "Gallica" järg on toonud veelgi rohkem sügavust Loevenbrucki loodud fantastilisse maailma.

Kui armastad lugusid, kus saatus ja maagia põimuvad, kus kangelased seisavad silmitsi võimatuna näivate väljakutsetega ja kus iga valik võib muuta maailma saatust, siis "Emahundi öö" on raamat, mis ei tohiks sinu lugemisnimekirjast puududa.