EMALE SÜDAMEST

EMALE SÜDAMEST

Kirjastus: TAMMERRAAMAT

Kategooria: Muud kinkeraamatud
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.05€
Osta
Kas otsite midagi, mis puudutaks südant ja looks silla mineviku ning tänapäeva vahel? "Emale südamest" on raamat, mis võib olla just see, mida vajate. See teos on kokku pandud Aivo Aia hoolikalt valitud postkaartide kogumikust, mis on pärit vanadest ajalehtedest ja ajakirjadest. Need postkaardid on aken ajastusse, kus sõnad olid peamine viis, kuidas tundeid väljendada ja hinnalisi mälestusi jäädvustada.

Raamatu lehekülgedel leiate salme, mis on kirjutatud siira ja õrna lapsekäega, mõeldud emadele, kes on meie eludes nii tähtsal kohal. Need read on nagu pehme puudutus, mis pühib ära mured ja toob esile armastuse ning tänulikkuse, mida me oma emade vastu tunneme. "Taevas kaitsku armuväega, et veel kauaks ema mul," on üks paljudest südantsoojendavatest sõnumitest, mis selles raamatus peituvad.

Irina Tammise kujundatud "Emale südamest" on visuaalselt kaunis, ühendades endas ajaloolise hõngu ja kaasaegse disaini. See on ideaalne kingitus emale, vanaemale või lihtsalt lähedasele inimesele, kes hindab ajalugu ja sentimentaalsust.

Avastage see ajatu kogumik, mis räägib lugusid armastusest, tänulikkusest ja igavikulisest sidemest ema ja lapse vahel. "Emale südamest" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on mälestuste aare, mis soojendab iga lugeja südant.